Poznaj naszą firmę

O nas

Drodzy Sympatycy!

W dniu 5 sierpnia 2019 r. marka WYSMAKOWANI.PL rozpoczęła nowy rozdział swojej działalności – pod naszym przewodnictwem. Od pierwszych chwil priorytetem dla nas było polepszenie jakości posiłków i usług – co za tym idzie podniesienie poziomu Waszego zadowolenia z zamówionej diety. Cały czas staramy się coś poprawiać, naprawiać i udoskonalać, kierunek tych zmian wyznaczają Wasze opinie.

Jesteśmy małą butikową firmą, staramy się pracować najlepiej jak możemy by smakiem trafiać w Twoje podniebienie. Ogromnym atutem działalności na małą skalę – a jednocześnie tym, na co nie mogą sobie pozwolić duże firmy czy zakłady produkcyjne – jest możliwość bycia elastycznym. Chociaż nie zawsze jest to łatwe, staramy się być z Klientami w kontakcie i na bieżąco dopasowywać nasze usługi i posiłki do Twoich potrzeb.

Najskuteczniejszym wiatrem w nasze żagle są pozytywne komentarze, każde zapewnienie, że „obiad był pyszny i wyglądał tak, że wszystkie koleżanki z pracy zazdrościły” to dla nas najlepsza motywacja do działania 🙂

Jesteśmy dla Was i dzięki Wam, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdego dnia pod Twoje drzwi docierały najlepsze posiłki, które pozwolą oszczędzić czas i umilić dzień wyśmienitym smakiem.

M & M
Wysmakowani.pl