Poznaj naszą firmę.

O nas.

Drodzy Sympatycy!

W dniu 5 sierpnia 2019 r. marka WYSMAKOWANI.WAW.PL rozpoczęła nowy rozdział swojej działalności – pod naszym przewodnictwem. Od pierwszych chwil priorytetem dla nas było polepszenie jakości posiłków i usług – co za tym idzie podniesienie poziomu Waszego zadowolenia z zamówionej diety. Cały czas staramy się coś poprawiać, naprawiać i udoskonalać, kierunek tych zmian wyznaczają Wasze opinie.

Jesteśmy małą butikową firmą i pomimo, że dopiero budujemy swoje zaplecze narzędzi ułatwiających naszą działalność, staramy się pracować najlepiej jak możemy na tym, czym już teraz dysponujemy. Ogromnym atutem działalności na małą skalę – a jednocześnie tym, na co nie mogą sobie pozwolić duże firmy czy zakłady produkcyjne – jest możliwość bycia elastycznym. Chociaż nie zawsze jest to łatwe, staramy się być ze wszystkimi Klientami w stałym kontakcie i na bieżąco dopasowywać nasze usługi i posiłki do potrzeb konkretnej osoby.

Najskuteczniejszym wiatrem w nasze żagle są Wasze pozytywne komentarze, każde zapewnienie, że „obiad był pyszny i wyglądał tak, że wszystkie koleżanki z pracy zazdrościły” to dla nas najlepsza motywacja do działania 🙂

Jesteśmy dla Was i dzięki Wam, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdego dnia pod Wasze drzwi docierały najlepsze posiłki, które pozwolą oszczędzić Wasz czas i umilić dzień wyśmienitym smakiem.

Jesteśmy dla Was i dzięki Wam

M & M
Wysmakowani.waw.pl