CATERING PUDEŁKOWY WARSZAWA

x

Co my rozumiemy pod pojęciem cateringu dietetycznego jakości premium? - dieta do domu Warszawa

Oczywiście są to: zdrowe i smaczne posiłki ze świeżych składników oraz sezonowych warzyw i owoców, zbilansowane menu układane przez dietetyka, dopasowany rodzaj diety i kaloryczność do indywidualnych potrzeb danej osoby, posiłki dostarczane w wygodnych, odpowiednio zamkniętych pojemnikach, które można bez problemu przewozić lub podgrzewać.

Ale catering dietetyczny to nie tylko jedzenie, to również: – dbałość, aby posiłki w idealnym stanie dotarły bezpiecznie i na wyznaczoną godzinę pod drzwi każdego Klienta, – nieodpłatna możliwość zawieszenia diety np. w przypadku wyjazdu oraz wykluczenia do 2 nielubianych składników, – przypomnienie o kończącym się abonamencie i przedłużenie go na kolejne dni, przy minimum formalności.<br />

Podsumowując, jeśli oprócz naprawdę dobrego jedzenia, jest dla Ciebie istotna wysoka jakość usługi, na każdym jej etapie – bardzo dobrze trafiłeś.

Dostawy

Dieta premium – dieta z dostawą Warszawa

Oferowana przez nas dieta premium zawsze ma na celu spełnienie wymagań klienta. Zależy nam na tym, żebyś był zadowolony z naszej współpracy i wierzymy, że nasze posiłki trafią przez Twój żołądek do serca. Stawiamy na sprawdzone, ale nadal oryginalne receptury, dlatego nasza dieta pudełkowa premium nie tylko nasyci, ale pozwoli odkryć wiele ciekawych potraw i smaków.

Jesteśmy pasjonatami jedzenia. Nasze receptury opieramy na licznych podróżach i smakach poznawanych na całym świecie. Dzięki temu w Twoim domu mogą pojawić się dania z różnych zakątków globu. Nasi kucharze dbają o to, żeby proponowany przez nas catering dietetyczny zawsze oznaczał zgodnie z naszym założeniem – dietę premium. Oznacza to, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych składników i dbamy o to, by były przygotowywane poprawnie.

Niezależnie od Twoich preferencji, proponowana przez nas dieta pudełkowa w Warszawie na pewno spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy propozycje standardowe, ale też przeznaczone dla sportowców, osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej, a także klientów nietolerujących laktozy. Nasi dietetycy dbają także o to, by wszystkie posiłki były pełnowartościowe i zdrowe.

Smakowity catering dietetyczny – Warszawa – dieta pudełkowa czeka na Ciebie!

W razie zainteresowania firma Wysmakowani serdecznie zaprasza do kontaktu. Po krótkiej rozmowie zaproponujemy dietę premium idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Zamów
d

Google

Bardzo fajna alternatywa dla tych co nie mają czasu robić zakupów i gotować. Smaczne i dość urozmaicone posiłki.

Piotr Łopacki

Google

Super obsługa, jedzenie jest zawsze na czas, wszystko ok.

Piotrek Nowakowski

Google

Muszę przyznać, że to najlepsza dieta pudełkowa jaką mam przyjemność jeść. Wysmakowani dają radę! oby tak dalej!

Róża Raczyńska